Movies
Ratings
103
The Bone CollectorRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5