Series
Ratings
88
Twenty AgainRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0