Movies
Ratings
193
The Hunger GamesRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0