Titles you rated
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
Dr. JinRated ★ 0.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 0.5
BigRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 2.5