Titles you rated
The Act of KillingRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Mysterious SkinRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
Magic MikeRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Benda Bilili!Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0