Series
Ratings
117 Haikyuu!!Rated ★ 3.5 Haikyuu!!Rated ★ 3.5
 UnnaturalRated ★ 4.0 UnnaturalRated ★ 4.0
 Demon SlayerRated ★ 3.0 Demon SlayerRated ★ 3.0
 First LoveRated ★ 3.5 First LoveRated ★ 3.5
 Lovely RunnerRated ★ 2.5 Lovely RunnerRated ★ 2.5
 Mr. SunshineRated ★ 5.0 Mr. SunshineRated ★ 5.0
 Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5 Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
 Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0 Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
 Good DoctorRated ★ 3.5 Good DoctorRated ★ 3.5
 Still 17Rated ★ 4.0 Still 17Rated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.5 Stranger ThingsRated ★ 4.5
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Gossip GirlRated ★ 3.5 Gossip GirlRated ★ 3.5
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0
 Gossip GirlRated ★ 4.0 Gossip GirlRated ★ 4.0