Series
Ratings
48- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5