Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0