Series
Ratings
30
Good DoctorRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0