Titles you rated
Cats & DogsRated ★ 3.0
Tinker BellRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 4.0
The Snow Queen 2: RefreezeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0