Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0