Titles you rated
JaneRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
LOST TO SHAMERated ★ 4.0
Sunday Beauty QueenRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0- Love and...Rated ★ 2.0