Series
Ratings
10
Wonderful DaysRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0