Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 5.0