Movies
Ratings
2481- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 2.0
CommissionRated ★ 0.5
Way DownRated ★ 1.0
MotherRated ★ 0.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.0- I KILL URated ★ 0.5
SomebodyRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The BikeridersRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 0.5
Hijack 1971Rated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 0.5
Man on FireRated ★ 2.0