Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0