Titles you rated
About FamilyRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5