Titles you rated
49 DaysRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0