Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Genkai in a Black CompanyRated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5