Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5