Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.0
Family's FormRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
Ichikei's CrowRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 5.0- Makanai Sou Season 2Rated ★ 2.5
Makanai Sou Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5- The Curious World of LindaRated ★ 5.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
Younger Season 7Rated ★ 4.0
Murdoch Mysteries Season 13Rated ★ 3.0
Frankie Drake Mysteries Season 3Rated ★ 3.5
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Frankie Drake Mysteries Season 2Rated ★ 4.0
Frankie Drake Mysteries Season 1Rated ★ 3.0