Series
Ratings
83
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The 3rd HospitalRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 3.0