Titles you rated
Real SteelRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0