Movies
Ratings
362
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0