Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0