Movies
Ratings
132
Stuart LittleRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
ContactRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5