Series
Ratings
22
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0