Series
Ratings
12
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0