Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 1.5
My Secret TerriusRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 3.5