Series
Ratings
56
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Mr. BackRated ★ 4.0