Series
Ratings
292- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
S LineRated ★ 1.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 1.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5