Movies
Ratings
20
My PaparottiRated ★ 2.5
HopeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0