Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0