Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5