Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
RemembranceRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0