Titles you rated
We Got DivorcedRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 0.5
The King of DramasRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5- PieceRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5