Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5