Titles you rated
ElioRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
AlphavilleRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
I'm Not There.Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0