Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Steal My HeartRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AssassinsRated ★ 4.0