Titles you rated
MidasRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0