Series
Ratings
63
Hogu's LoveRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 1.5
Steal HeartRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0