Titles you rated
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
SEAL TeamRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Doctor JohnRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Born to be a FlowerRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5