Series
Ratings
178
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.5- Walking to HeavenRated ★ 3.5
- Full of SunRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5- School 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5- School Season 1Rated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
Sailor Moon Crystal Season IRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
MRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 3.5- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5