Series
Ratings
78
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Great Season 2Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The GreatRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 1.5