Series
Ratings
73
Smile AgainRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.5