Movies
Ratings
258
WonkaRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
PlaygroundRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Trouble with HarryRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
The Wicker ManRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.5