Series
Ratings
58
HawkeyeRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Princess Tutu: Kapital des KükensRated ★ 3.5
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5