Series
Ratings
76
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0