Series
Ratings
100
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 4.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5