Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0